Ostatnio systematycznie zmieniamy wygląd naszej strony internetowej, na której pojawiło się także nowe logo. Ponieważ szybko rośnie liczba firm korzystających z nazwy studio.pl coraz trudniej było nas znaleźć w sieci. Dlatego zdecydowaliśmy się na wyeksponowanie w nazwie witryny danych osobistych twórcy firmy.

Na stronie tarnowska.tv ukazała się relacja z pokazu filmu "Człowiek z powietrza" w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

W grudniu 2021 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego można było obejrzeć film pt. „Człowiek z powietrza”. Jest on opowieścią o pionierze lotnictwa z małopolskiego Odporyszowa – Janie Wnęku.

Trzy filmy mogli obejrzeć uczestnicy spotkania w sali Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku.

Cieszymy się, że Studio.pl posiada - zgodne z nowymi przepisami - kompetencje do wykorzystywania dronów do filmowania. Są one potwierdzone odbyciem stosownego szkolenia i zdaniem egzaminu Urzędu Lotnictwa Cywilnego. To obowiązek w całej Unii Europejskiej.

Utwór "Pomruki Bieszczad"  pochodzi z nowej płyty pary nowosądeckich poetów - Joasi Babiarz i Janusza Szota vel Mickeya Boney. By nakręcić clip do piosenki, twórcy wraz z ekipą realizatorską pojechali daleko na wschód Polski - w Bieszczady.

INNOWACJA

Audioprzewodniki to produkty innowacyjne.
Można je wykorzystywać wielokrotnie
w zależności od potrzeb.
Np. na ich podstawie można redagować foldery promocyjne lub treść witryny internetowej.