Ani zapowiedzi deszczu, ani nagłego ochłodzenia nie odstraszyły uczestników nocnego tripu rowerowego z Tarnowa do Wierzchosławic. Zapowiedzi meteorologów się nie potwierdziły, było bezdeszczowo i stosunkowo ciepło. Przy jasnym księżycu niemal w pełni uczestnicy imprezy zorganizowanej przez Centrum Zdrowia Tuchów pokonali trasę z Tarnowa przez Białą, Niedomice, Biskupice Radłowskie i Radłów.

 

Rajd odbywał się pod hasłem Wyjście z mroku i miał pokazać, że aktywność sportowa i wysiłek fizyczny mogą być skuteczną receptą na jesienne pogorszenie nastroju. W związku z tym, że dni stają się coraz krótsze trzeba jednak pamiętać o oświetleniu roweru. Bycie widocznym na drodze zapewnia też odzież z odblaskowych materiałów, dlatego uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe kamizelki.

Cykliści wyruszyli sprzed klubu FORMA Fitness przy ulicy  Nowy Świat 48, gdzie część z nich zostawiła samochody. Zdecydowana większość wybrała dłuższą trasę przejazdu przez Białą,  Niedomice i Radłów. W Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach uczestnicy imprezy rozgrzali się przy pysznym bigosie i gorącej herbacie. Po nocnych rowerowych rozmowach i obejrzeniu filmu na temat wyścigu kolarskiego cykliści wrócili do Tarnowa. Nad bezpieczeństwem biorących udział w tripie czuwał zespół medyczny w towarzyszącej im karetce.

INNOWACJA

Audioprzewodniki to produkty innowacyjne.
Można je wykorzystywać wielokrotnie
w zależności od potrzeb.
Np. na ich podstawie redagować foldery promocyjne lub treść witryny internetowej.

KONTAKT

Zadzwoń
+48 509 024 417