Blisko rok pacjenci muszą czekać w Małopolsce na wizytę  do najpopularniejszych specjalistów. Zmniejsza się liczba poradni, do których można się dostać jeszcze w tym roku. Tymczasem w przychodniach Centrum Zdrowia Tuchów wciąż są jeszcze wolne miejsca.

 W niektórych poradniach termin wizyty jest nawet kilkudniowy. Laryngolog dziecięcy przyjmuje od ręki, na wizytę w poradni chirurgicznej pacjenci poczekają tylko trzy dni, podobnie jak w poradni rehabilitacyjnej oraz leczenia bólu.  W Krakowie do okulisty trzeba czekać blisko rok, tymczasem w Tuchowie czas oczekiwania wynosi obecnie miesiąc. Do przychodni ortopedycznych - obleganych w innych ośrodkach na Pogórzu - zostaniemy przyjęciu po dwóch tygodniach. 

 Czas oczekiwania na poradę specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej dzieci wynosi tydzień,  a w chirurgii onkologicznej oraz kardiologii dziecięcej dwa tygodnie. Na drugą połowę grudnia rejestrowani są chorzy, którzy chcą skorzystać z diagnostyki tomograficznej. Szybciej są wykonywane badania pilne. Coraz trudniejsza dostępność do refundowanych świadczeń w zakresu specjalistki w całym kraju wynika z niskich kontraktów podpisywanych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 

Centrum Zdrowia Tuchów prowadzi ponad 30 poradni specjalistycznych. W ramach najpopularniejszych specjaliści przyjmują także w innych miejscowościach powiatu tarnowskiego.  W Ciężkowicach funkcjonuje poradnia otolaryngologiczna  i ginekologiczno – położnicza. Ginekolodzy przyjmują też  w Wierzchosławicach, Wojniczu i Gromniku. Z wizyty u stomatologa można natomiast skorzystać w Jastrzębi,  Bruśniku, Biadolinach Radłowskich, Siemiechowie, Wierzchosławicach i Ciężkowicach.

INNOWACJA

Audioprzewodniki to produkty innowacyjne.
Można je wykorzystywać wielokrotnie
w zależności od potrzeb.
Np. na ich podstawie redagować foldery promocyjne lub treść witryny internetowej.

KONTAKT

Zadzwoń
+48 509 024 417